Wylądowałeś w stolicy i co dalej? Kilka słów o komunikacji w stolicy Polski.

Posted on 10/04/2020 7:36am

Miasto stołeczne Warszawa jest miastem w środkowej Polsce, od 1596 r. mianuje się stolicą Polski, a także głównym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz ekonomicznym. Jest także siedzibą Sejmu i Senatu, ambasad różnych państw oraz organizacji o zasięgu krajowym.

Samochód
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Docierając z innych krajów najwięcej lotów można znaleźć właśnie do Warszawy. Stolica oprócz tego, iż jest stolicą oraz najliczebniejszym miastem kraju jest także miastem doskonale skomunikowanym i niesłychanie przyjaznym dla turystów. Spójrzmy na to jednak pod kątem osób przylatujących na lotniska. W stolicy działają dwa lotniska. A właściwie to jedno, gdyż Modlin znajduje się już na całkowitych obrzeżach Warszawy. Główne lotnisko, tak zwane Okęcie jest niedaleko centrum miasta. Dotarcie tam zazwyczaj nie sprawia problemów. Do kolejnego jednak dotarcie komunikacją miejską zajmuje około godziny.

Są także busy, kursujące do centrum z Modlina, ale są one niebywale i nieproporcjonalnie kosztowne. Jest również inna opcja. Jeśli chodzi o wynajem samochodów lotnisko warszawa-Modlin jest doskonale przygotowane na turystów. Już tam można skorzystać z usług specjalistów, a pojazdy czekają na miejscu. Jeśli to niezmiernie dobre wyjście dla podróżujących chcących przebywać w kraju na więcej niż parę dni, gdyż spora ilość atrakcji jest albo rozsiana po Warszawie, albo znajduje się na obrzeżach. Dzięki miejscom takim jak wypożyczalnia samochodów warszawa kojarzy się turystom z nieograniczonymi możliwościami.

Ekscytujący artykuł? Jeśli tak uważasz, kliknij bez ociągania ten link, gdyż w witrynie dzierżawa naczep wywrotek, którą tu odnajdziesz, też jest coś wartościowego!

Bo tak w rzeczywistości większość osób posiada pozwolenie na prowadzenie samochodów, więc lecąc już do jednego z najtańszych miejsc w Europie można trochę zaszaleć i ułatwić sobie jeżdżenie po kraju.

Gdy analizujemy wynajem samochodów lotnisko Warszawa-Modlin jest jednym z najczęściej wypożyczających miejsc w całej Warszawie. Szczerze samo wypożyczenie jest również dość drogie jak na krajowe warunki. Nie dziwi więc fakt, że mnogość tych placówek zlokalizowana jest w miejscach, gdzie łatwo spotkać nadzianego turystę. Szczególnie, że samochód sól przemysłowa może już na nas czekać na lotnisku. Wpisując w Google „wypożyczalnia samochodów warszawa” bez problemu znajdziemy interesujące nas oferty. Przebywając w stolicy nie zapomnijmy więc, iż sposobów na podróżowanie mamy sporo. Trzeba wybrać ten, który będzie dla nas i dla naszego portfela perfekcyjnie komfortowy.