Modele szaf do biura

Posted on 29/05/2020 7:39am

Firmy i zakłady nader często decydują się na pewnej kategorii szafy, gdzie można trzymać między innymi ubrania robocze czy też rzeczy osobiste podczas pracy, a nawet – dokumenty sprzed kilku lat. Właściwie wybrane produkty będą idealnym wyposażeniem wszelkich przedsiębiorstw, a także dopełnieniem mebli socjalnych. Wszystkie szafy tego typu są ergonomiczne, funkcjonalne, a także produkowane z najwyższej jakości materiałów.

Wśród mebli socjalnych można znaleźć między innymi szafy BHP, stosowane przez firmy mające na uwadze bezpieczeństwo i wygodę związane z przechowywaniem ubrań przez pracowników. Można wyróżnić szafy jedno-, dwu- czy też trzydrzwiowe, a nawet mogą posiadać nóżki. Jeśli istnieje taka wola, można zakupić szafy według ich szerokości i wysokości, ponieważ ich wymiary są bardzo zróżnicowane. Często szafy BHP produkowane są z lakierowanej proszkowo blachy, co z kolei sprawia, iż są one nader solidne oraz uodpornione na wszelakie defekty oraz uszkodzenia. Zdecydowana większość jest wyposażona w wentylacyjne otwory, które zarazem gwarantują perfekcyjny przepływ powietrza. Są one zlokalizowane zazwyczaj na dolnej oraz górnej części szaf, by zapewnić jak największy dostęp do powietrza.

Niniejszy tekst jest niesłychanie zajmujący? Jeśli tak, to sprawdź też inne polecane (https://www.arapneumatik.pl/k-12-przepustnice-klapowe-klapy-armatury-przemyslowej) treści, ponieważ wydają się być równie ciekawe oraz wciągną Cię zupełnie.

Ceny szaf są zróżnicowane, a ich drzwi znajdować się mogą obok siebie lub chociażby jedna pod drugą. Standardowe szafy BHP posiadają półeczkę u góry i miejsce na powieszenie własnych ubrań, czyli plastikowy, bądź metalowy drążek. Niektóre są również wyposażone w haczyk znajdujący się na drzwiczkach, a te z kolei zamykać można na kłódkę, bądź też kluczyk, co jest zależne od danego modelu szafy.

regał ze stali

Bardzo często, w szczególności w firmach, gdzie dokumenty stanowią ich solidną podstawę, bądź szkołach stosowane są szafy (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/stoliki-m-2.html) kartotekowe, gdzie przechowuje się zwykle akta, kartoteki czy też segregatory o różnorodnych formatach. Ich cena zależna jest od wymiarów, a także ilości szuflad.

Pewne modele posiadają dwie, a kolejne – aż kilkanaście, których zarazem pojemność jest o wiele większa. Podobnie przedstawia się aspekt sposobu ułożenia kart w szufladach, które znajdywać się mogą w pozycjach jedno- lub dwurzędowych. Co więcej – szafy kartotekowe zwykle posiadają też blokadę, która pozwala na otwarcie tylko jednej szuflady w tym samym czasie, co sprawia, że są one bardzo stabilne.